NOVINKY

Mezoterapie- novinka pro zimu 2017/2018

Posted on Leave a comment

Mezoterapie je relativně nová metoda, která nabízí postup, jak dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu či hřbetů rukou a podobně. Jde o metodu, která vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu, čímž se vyhlazují vrásky a vypíná pokožka. Je vynikající a doporučovaná pro odstraňování jizev, akné a podobných potíží.

Inovativní kosmetická značka SOTHYS

Posted on Leave a comment

Hledání originálních a cílených řešení na všechny problémy pleti, nabídka kompletních sofistikovaných a vysoce efektivních programů krásy už více než 60 let – to vše vyžaduje stálou investici do výzkumu a vývoje.
Labolatoře Sothys SOREDEC v Brive jsou v permanentním kontaktu s univerzitami a dalšími výzkumnými laboratořemi a každý rok vycházejí s exkluzivními technologickými inovacemi kombinujícími komfort a účinnost přípravků (např. Tex-Oe®, Antiglyskin®, Proteasyl®, Photopréventine®, CelligentTM atd.) Složení přípravků je výsledkem nejnovějších pokroků v kosmetice (aromaterapie, biotechnologie, algoterapie atd.) Všechny produkty jsou vytvořeny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí.